A mozdonyvezetői hivatásért

Mozdonyvezetők Szakszervezete

Név Terület Tagcsoport Beosztás E-mail Mobiltelefon Üzemi telefon Telefon
Füle Zsolt Szeged Szeged Ügyvivő (küldött) f.zsolt.mav@gmail.com 06-30-791-9905 06-1442
Paskó Pál GySEV Sopron Ügyvivő (küldött) pasko1841519@gmail.com +36-30-989-2272
Tömösváry Attila Vasútvállalatok MOSZ-DB Cargo Tagcsoportvezető dbcargo@mosz.co.hu +36-20-367-9422
Gyüre Ferenc Debrecen-Kelet Záhony Tagcsoportvezető zahony@mosz.co.hu +36-30-528-0258
Varga István Szombathely Veszprém Ügyvivő (küldött) varga2istvan@gmail.com +36-30-203-1648
Nagy Roland Debrecen-Kelet Záhony Ügyvivő (küldött) nagyroland1981@icloud.com +36-30-207-8099
Dalos Zsolt Bp. Centrum Bp. Északi Ügyvivő (küldött) dalos.zsolt@gmail.com +36-30-537-7410
Rétei Endre Pécs Nagykanizsa Tagcsoportvezető nagykanizsa@mosz.co.hu +36-30-309-0992 05-4273
Willinger Gábor Bp. Nyugat Esztergom Tagcsoportvezető esztergom@mosz.co.hu +36-30-645-4122 02-5948
Bezdán Mihály Vasútvállalatok MOSZ-Cargo Tagcsoportvezető cargo@mosz.co.hu +36-30-2799182
Kaposvári Gábor Bp. Centrum Bp. Északi Tagcsoportvezető eszaki@mosz.co.hu +36-30-125-6020 01-8439
László Attila Szeged Békéscsaba Tagcsoportvezető bekescsaba@mosz.co.hu +36-30-157-6301 06-3486
Trencsényi Tibor Bp. Kelet Hatvan Tagcsoportvezető hatvan@mosz.co.hu +36-30-919-7747 02-2411
Csallos Tamás Bp. Centrum Bp. Déli Tagcsoportvezető deli@mosz.co.hu +36-30-990-6571 01-5917
Csépai Zoltán Bp. Nyugat Székesfehérvár Tagcsoportvezető szekesfehervar@mosz.co.hu +36-30-587-3482
Dékány Zsolt Vasútvállalatok MOSZ-MMV Tagcsoportvezető mmv@mosz.co.hu +36-30-936-0710
Csapó Béla Szeged Békéscsaba Ügyvivő (küldött) csapobla@gmail.com +36-30-676-7643 06-3486
Faggyas Szilárd Miskolc Miskolc Tagcsoportvezető miskolc@mosz.co.hu +36-30-435-1005 04-1194
Vida Tamás Szombathely Veszprém Tagcsoportvezető veszprem@mosz.co.hu +36-30-959-5482 07-5142
Gazsó Attila Bp. Kelet Szolnok Tagcsoportvezető szolnok@mosz.co.hu +36-30-822-6497
Magyar Lajos Szeged Kiskunhalas Tagcsoportvezető moszkiskunhalas@gmail.com +36-20-412-8512
Dorn Károly Bp. Centrum Bp. Ferencváros Tagcsoportvezető bpfc@mosz.co.hu +36-30-990-1189
Heimpold Sándor Bp. Centrum Bp. Déli Ügyvivő (küldött) sandorheimpold@gmail.com +36-30-937-3365
Gyimóthy László Pécs Bátaszék Tagcsoportvezető bataszek@mosz.co.hu +36-30-239-9409 05-7109
Varga Attila Szombathely Celldömölk Tagcsoportvezető celldomolk@mosz.co.hu +36-30-158-8977 07-6209
Tóth Sándor Csaba Szeged Vésztő Tagcsoportvezető veszto@mosz.co.hu +36-30-681-3406 06-3047
Kádár Zoltán Bp. Nyugat Komárom Tagcsoportvezető komarom@mosz.co.hu +36-30-226-2577
Papp János Szeged Szentes Tagcsoportvezető szentes@mosz.co.hu +36-30-505-0406 06-7288
Kass Tibor Bp. Centrum Bp. Keleti Tagcsoportvezető kassapuka@freemail.hu +36-30-209-2225 01-1180
Kemenczei László Bp. Kelet Cegléd Tagcsoportvezető cegled@mosz.co.hu +36-30-427-2306 02-1783
Keserű Zsolt Debrecen Püspökladány Tagcsoportvezető puspokladany@mosz.co.hu +36-30-468-6466
Horog Ákos Debrecen Debrecen Ügyvivő (küldött) akoshook@gmail.com +36-30-407-5717 03-2879
Gróf Károly Szombathely Tapolca Tagcsoportvezető tapolca@mosz.co.hu +36-30-011-6917
Jakus Dezső Vasútvállalatok MOSZ-MMV Ügyvivő (küldött) rushid1023@gmail.com +36-70-603-0202
Nagy Attila Bp. Kelet Jászapáti Tagcsoportvezető jaszapati@mosz.co.hu +36-30-703-8388 04-4163
Fodor Gyula Bp. Nyugat Hegyeshalom Tagcsoportvezető hegyeshalom@mosz.co.hu +36-30-011-8263 02-6689
Bakos Balázs Miskolc Miskolc Ügyvivő (küldött) hungarypranks@gmail.com +36-20-361-9811 04-1194
Kovács István Bp. Centrum Győr Tagcsoportvezető gyor@mosz.co.hu +36-30-4374807 02-6224
Krokovics István Pécs Kaposvár Tagcsoportvezető kaposvar@mosz.co.hu +36-30-625-6137 05-3284
Kutasi Richárd Szeged Kecskemét Tagcsoportvezető kecskemet@mosz.co.hu +36-30-622-7953 06-4215
Lakatos László Debrecen Debrecen Tagcsoportvezető debrecen@mosz.co.hu +36-20-937-5989 03-2879
Sebők Róbert Vasútvállalatok MOSZ-Cargo Ügyvivő (küldött) sebirobi79@gmail.com +36-30-467-2605
Ördög Gábor Szeged Szeged Tagcsoportvezető szeged@mosz.co.hu +36-30-629-9909 06-1442
Varga Ferenc Miskolc Füzesabony Tagcsoportvezető fabony@mosz.co.hu +36-30-512-1190 04-3129
Nagy Gergely Zsolt Debrecen Észak Mátészalka Tagcsoportvezető mateszalka@mosz.co.hu +36-30-956-7285 03-5283
Nagy István Zsolt Szombathely Zalaegerszeg Tagcsoportvezető zalaegerszeg@mosz.co.hu +36-30-2558-358 07-3328
Nagy János GySEV Sopron Tagcsoportvezető janeszq1983@gmail.com +36-30-993-2897
Ujlaki Gábor Vasútvállalatok MOSZ-Nosztalgia Tagcsoportvezető nosztalgia@mosz.co.hu +36-30-984-2894
Hanke Tamás Szombathely Szombathely Tagcsoportvezető szombathely@mosz.co.hu +36-30-741-7522 07-1542
Pintér Norbert Pécs Dombóvár Tagcsoportvezető dombovar@mosz.co.hu +36-30-749-5565 05-6439
Harangozó Ádám Bp. Kelet Salgótarján Tagcsoportvezető salgotarjan@mosz.co.hu +36-30-703-8393 02-2742
Sarus Tibor Szeged Mezőhegyes Tagcsoportvezető mezohegyes@mosz.co.hu +36-30-286-4442
Skarbit Barna Debrecen Észak Nyíregyháza Tagcsoportvezető nyiregyhaza@mosz.co.hu +36-30-919-7740 03-4310
Szaniszló Zsolt Bp. Centrum Balassagyarmat Tagcsoportvezető balassagyarmat@mosz.co.hu +36-30-203-7371 02-3760
Szviatkovszky József Miskolc Szerencs Tagcsoportvezető szerencs@mosz.co.hu +36-30-476-4876 04-7247
Korom Zsolt Vasútvállalatok MOSZ-Train Tagcsoportvezető train@mosz.co.hu +36-30-354-6059
Tóth József Pécs Pécs Tagcsoportvezető pecs@mosz.co.hu +36-30-203-1672 05-2440
Tóth Rudolf Pécs Dombóvár Ügyvivő (küldött) toru65@freemail.hu +36-30-682-1328
Veres Győző Bp. Nyugat Pusztaszabolcs Tagcsoportvezető pusztaszabolcs@mosz.co.hu +36-30-953-8099
Wachter Attila Bp. Nyugat Dunaújváros Tagcsoportvezető dunaujvaros@mosz.co.hu +36-30-645-4124 05-9611
Winhoffer Jenő Szombathely Pápa Tagcsoportvezető papa@mosz.co.hu +36-20-389-0723