A mozdonyvezetői hivatásért

Mozdonyvezetők Szakszervezete

Név Terület Tagcsoport Beosztás E-mail Mobiltelefon Üzemi telefon Telefon
Bálint Zoltán Miskolc Miskolc Tagcsoportvezető miskolc@mosz.co.hu +36-30-435-5654 04-1194
Banka Attila Pécs Nagykanizsa Tagcsoportvezető nagykanizsa@mosz.co.hu +36-30-203-1671 05-4273
Bartha Géza Bp. Nyugat Esztergom Tagcsoportvezető esztergom@mosz.co.hu +36-30-645-4122 02-5948
Bezdán Mihály Vasútvállalatok MOSZ-RCH Tagcsoportvezető cargo@mosz.co.hu +36-30-2799182
Böcskei Richárd Bp. Centrum Bp. Északi Tagcsoportvezető eszaki@mosz.co.hu +36-30-540-3949 01-8439
Czerovszki Zoltán Szeged Tagcsoportvezető Tagcsoportvezető bekescsaba@mosz.co.hu +36-30-684-8997 06-3486
Czibolya Gábor Bp. Kelet Hatvan Tagcsoportvezető hatvan@mosz.co.hu +36-30-338-3841 02-2411
Csallos Tamás Bp. Centrum Bp. Déli Tagcsoportvezető deli@mosz.co.hu +36-30-990-6571 01-5917
Csépai Zoltán Bp. Nyugat Székesfehérvár Tagcsoportvezető szekesfehervar@mosz.co.hu +36-30-587-3482
Csépke Csaba Debrecen Észak Záhony Tagcsoportvezető csepkedecsaba@gmail.com +36-30-508-4988 03-3429
Dékány Zsolt Vasútvállalatok MOSZ-MMV Tagcsoportvezető mmv@mosz.co.hu +36-30-936-0710
Fábián Zoltán Szeged Békéscsaba Ügyvivő (küldött) fabio.zoli@freemail.hu +36-30-428-2124 06-3486
Faggyas Szilárd Miskolc Miskolc Ügyvivő (küldött) f.szilard0525@gmail.com +36-30-435-1005 04-1194
Fülöp Szabolcs Szombathely Veszprém Ügyvivő (küldött) veszprem@mosz.co.hu +36-30-203-1648 07-5142
Gazsó Attila Bp. Kelet Szolnok Tagcsoportvezető szolnok@mosz.co.hu +36-30-822-6497
Gusztos Károly Szeged Kiskunhalas Tagcsoportvezető moszkiskunhalas@gmail.com +36-30-203-1674
Gyukli Ferenc Bp. Centrum Bp. Ferencváros Tagcsoportvezető bpfc@mosz.co.hu +36-20-390-8147
Heimpold Sándor Bp. Centrum Bp. Déli Ügyvivő (küldött) sandorheimpold@gmail.com +36-30-937-3365
Horváth Zoltán Szombathely Celldömölk Tagcsoportvezető celldomolk@mosz.co.hu +36-70-353-8204 07-6209
Huszár Ernő Szeged Vésztő Tagcsoportvezető veszto@mosz.co.hu +36-30-203-1653 06-3047
Ignéczi József Debrecen Észak Záhony Ügyvivő (küldött) igneczijozsef66@gmail.com +36-30-406-0185 03-3429
Kádár Zoltán Bp. Nyugat Komárom Tagcsoportvezető komarom@mosz.co.hu +36-30-226-2577
Karsai Csaba Szeged Szentes Tagcsoportvezető szentes@mosz.co.hu +36-30-746-5627 06-7288
Kass Tibor Bp. Centrum Bp. Keleti Tagcsoportvezető kassapuka@freemail.hu +36-30-209-2225 01-1180
Kemenczei László Bp. Kelet Cegléd Tagcsoportvezető cegled@mosz.co.hu +36-30-427-2306 02-1783
Keserű Zsolt Debrecen Dél Püspökladány Tagcsoportvezető puspokladany@mosz.co.hu +36-30-468-6466
Kiss András Debrecen Dél Debrecen Tagcsoportvezető debrecen@mosz.co.hu +36-30-619-4891 03-2879
Kiss István Tamás Szombathely Tapolca Tagcsoportvezető tapolca@mosz.co.hu +36-70-506-3827
Kiss László Aladár Vasútvállalatok MOSZ-MMV Ügyvivő (küldött) kiss.laszlo.aladar@gmail.com +36-30-410-4120
Kiss Zoltán Bp. Kelet Jászapáti Tagcsoportvezető jaszapati@mosz.co.hu +36-30-391-9428 04-4163
Kocsis Zsolt Bp. Nyugat Hegyeshalom Tagcsoportvezető hegyeshalom@mosz.co.hu +36-30-989-0844 02-6689
Kovács István Bp. Centrum Győr Tagcsoportvezető gyor@mosz.co.hu +36-30-4374807 02-6224
Krokovics István Pécs Kaposvár Tagcsoportvezető kaposvar@mosz.co.hu +36-30-625-6137 05-3284
Kuklis János Szeged Kecskemét Tagcsoportvezető kecskemet@mosz.co.hu +36-30-181-2906 06-4215
Lakatos László Debrecen Dél Debrecen Ügyvivő (küldött) locomotiv68@gmail.com +36-30-485-1995 03-2879
László Levente Vasútvállalatok Cargo Ügyvivő (küldött) laszlo7day@gmail.com +36-30-743-4718
Libor Orsolya Bp. Kelet Szolnok Ügyvivő (küldött) cila7280@gmail.com +36-30-631-1045 02-2388
Molnár Sándor Pécs Bátaszék Tagcsoportvezető bataszek@mosz.co.hu +36-30-625-5564 05-7109
Nagy Gábor Miskolc Füzesabony Tagcsoportvezető fabony@mosz.co.hu +36-30-682-1311 04-3129
Nagy Gergely Zsolt Debrecen Észak Mátészalka Tagcsoportvezető mateszalka@mosz.co.hu +36-30-956-7285 03-5283
Nagy István Zsolt Szombathely Zalaegerszeg Tagcsoportvezető zalaegerszeg@mosz.co.hu +36-30-2558-358 07-3328
Nagy János GySEV Sopron Tagcsoportvezető janeszq1983@gmail.com +36-30-993-2897
Nagy Tibor Vasútvállalatok Nosztalgia Tagcsoportvezető nosztalgia@mosz.co.hu +36-30-390-7625
Noel Sándor Szeged Szeged Tagcsoportvezető szeged@mosz.co.hu +36-30-525-1989 06-1442
Németh József Szombathely Szombathely Tagcsoportvezető szombathely@mosz.co.hu +36-20-470-3654 07-1542
Orbán Péter GySEV Sopron Ügyvivő (küldött) peti831214@gmail.com +36-30-490-6091
Pintér Norbert Pécs Dombóvár Tagcsoportvezető dombovar@mosz.co.hu +36-30-749-5565 05-6439
Rozgonyi István Bp. Kelet Salgótarján Tagcsoportvezető salgotarjan@mosz.co.hu +36-20-468-7849 02-2742
Sarus Tibor Szeged Mezőhegyes Tagcsoportvezető mezohegyes@mosz.co.hu +36-30-286-4442
Skarbit Barna Debrecen Észak Nyíregyháza Tagcsoportvezető nyiregyhaza@mosz.co.hu +36-30-919-7740 03-4310
Szaniszló Zsolt Bp. Centrum Balassagyarmat Tagcsoportvezető balassagyarmat@mosz.co.hu +36-30-203-7371 02-3760
Szviatkovszky József Miskolc Szerencs Tagcsoportvezető szerencs@mosz.co.hu +36-30-476-4876 04-7247
Takács Zsolt Vasútvállalatok MOSZ-Train Tagcsoportvezető train@mosz.co.hu +36-30-322-7151
Tóth József Pécs Pécs Tagcsoportvezető pecs@mosz.co.hu +36-30-203-1672 05-2440
Veres Győző Bp. Nyugat Pusztaszabolcs Tagcsoportvezető pusztaszabolcs@mosz.co.hu +36-30-953-8099
Vida Tamás Szombathely Veszprém Tagcsoportvezető szhterulet@mosz.co.hu +36-30-959-5482
Wachter Attila Bp. Nyugat Dunaújváros Tagcsoportvezető dunaujvaros@mosz.co.hu +36-70-310-7768 05-9611
Winhoffer Jenő Szombathely Pápa Tagcsoportvezető papa@mosz.co.hu +36-20-389-0723