A mozdonyvezetői hivatásért

Mozdonyvezetők Szakszervezete

Megérkezett a válasz a korábbi a cukorbetegség ügyében írt levelünkre


nfm_szines_logo_Dr. Völner Pál válaszolt arra a levelünkre, melybe kifogásoltuk, hogy a diétával és/vagy tablettás gyógyszerrel karbantartott cukorbetegség esetén csak a mozdonyvezetők veszítik el hívatásukat. Az államtitkár jelezte, hogy hamarosan megkezdődik a foglalkozás-egészségügyi rendelet felülvizsgálata az év második felében, és ez ügyben szakmai egyeztetésre kerül sor, melyben szakszervezetünk is részt vesz.

Letöltés: levél

2026.1.szám

Mozdonyvezetők Lapja

2026.1.szám

  • Búcsúzunk Dr. Borsik Jánostól
  • Bérmegállapodás a MÁV-csoportnál
  • Ezernél is több munkaügyi per zajlik
  • A MOSZ választás előtt áll
  • Területi hírek
  • Alapítványi beszámoló

Megtekintés Korábbi számok