Megérkezett a válasz a korábbi a cukorbetegség ügyében írt levelünkre
Dr. Völner Pál válaszolt arra a levelünkre, melybe kifogásoltuk, hogy a diétával és/vagy tablettás gyógyszerrel karbantartott cukorbetegség esetén csak a mozdonyvezetők veszítik el hívatásukat. Az államtitkár jelezte, hogy hamarosan megkezdődik a foglalkozás-egészségügyi rendelet felülvizsgálata az év második felében, és ez ügyben szakmai egyeztetésre kerül sor, melyben szakszervezetünk is részt vesz.
