Mozdonyvezető kollégánk állapota továbbra is aggasztó.
A Sáp állomáson történt balesetben püspökladányi kollégánk súlyos fejsérülést szenvedett, az ütközés közbeni trauma miatt kómába esett. Állapota emiatt rendkívül súlyos.
A debreceni Kenézy Kórházban ápolt mozdonyvezető kollégánk baleset következtében elszenvedett egyéb sérülései lassú javulást mutatnak.
